هواي باراني

هواي باراني

مبل تختخواب شو تیانا

شنبه بیست و دوم 4 1398

همان طور که می دانید الوار همان چوب می باشد که روی آن پردازش هایی نیز صورت گرفته است و این الوارها برای تولید مبل راحتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد برای تولید مبلمان نیز این الوارها وارد قسمت نجاری خواهد شد و با استفاده از دستگاه های مخصوص به تکه های مورد نیاز بریده خواهد شد. البته برای ساخت مبلمانی که دارای نقوش و طرح های مختلف هستند روی این الوارها طرح هایی نیز انجام خواهد شد.

اینگونه از نقش ها و طرح کاری ها معمولا روی مبلمان کلاسیک انجام می شود که به صورتی منبت کاری می باشد.

البته نجار با توجه به محصولی که تولید می کند چه مبل راحتی باشد و چه کلاسیک از آن الوار استفاده می کند. به عنوان مثال برای آن که برای ساخت مبل راحتی، کلاف داخلی تولید کنند از چوب روس نیز استفاده می کنند و همچنین برای نمای بیرونی آن از چوب راش یا توسکا استفاده می شود.

انواع چوب مورد استفاده در ساخت مبل راحتی

امروزه برای تولید انواع مبل راحتی یا کلاسیک، استیل و یا هر نوع مدل دیگر از چوب و یا فرآورده های چوبی نیز استفاده می کنند که برای تولید آن نیز از ام دی اف و نئوپان و ... نیز استفاده می کنند.

همچین برای طراحی انواع مبل راحتی و کلاسیک و ... نیز از متریال های مختلف استفاده می شو که شامل چرم، پارچه و چوب می باشد.

یکی از موضوعاتی که بهتر است بدانید آن است که چوب نقش بسیارمهمی در طراحی مبلمان دارد و در واقع پایه و اساس کار تولید مبل راحتی همین چوب می باشد. در واقع کلاف یا همان اسکلت یا بدنه مبل نیز ارتباط بسیار مستقیمی با کیفیت مبل دارد. در صورتی که برای ساخت مبل راحتی یا کلاسیک از کلاف های بی کیفیت ساخته شود مشکلاتی عدیده ای را در طولانی مدت در هنگام استفاده از مبل به وجود می آورد.

به شما پیشنهاد میکنم به سایت blogs-service بهترین مراجع مبل سر بزنید !

(0) نظر

مبل های تختخواب شو

شنبه بیست و دوم 4 1398انواع مبل تختخواب شو یک نفره آرا سوفا

این مدل از تختخواب شو یک نفره با نشیمن یک نفره عرض تشک80 سانتیمتر بدون دسته و مناسب برای فضاهای کوچک است . درفضای زیر نشیمن یک باکس به ابعاد 80×80 با پوشش MDF با روکش سفید تعبیه شده که هم در حالت تخت و هم در حالت مبل میتوان جهت قرار دادن لوازم شخصی مانند پتو ، بالش و ... استفاده نمود .

از جمله ویژگی های این مدل ، تشک طبی ، پارچه ضد لک ، تمیز شدن آسان سطح پارچه مبل ، حجم کم ، وزن سبک ( کلاف زیر کار با فلز صنعتی سبک ) ، راحتی حمل در هنگام جابجایی و سهولت در باز و بسته نموده مبل تختخواب شو می باشد . بسته بندی ویژه صادراتی با نشان آرا سوفا ، ضمانت یکساله همراه با 10 سال خدمات از دیگر ویژگیهای مبل تختخواب شو مدل v10 مبل آرا سوفا می باشد .

مبل تختخواب شو یک نفره مدل B12 آرا سوفا

این مدل تختخواب شو یک نفره با نشیمن سه نفره با ابعاد تشک 190× 105 می باشد . کلاف این مدل از نوع فلز صنعتی سبک بوده که شبکه های توری فلزی جوش شده کلاف از فرورفتن تشک هنگام نشست و برخواست جلوگیری می کند . نحوه تختخواب شدن این مدل با چرخش 90 درجه ای نشیمن مبل کاناپه توسط مکانیزم ها ، کاناپه را در وضعیت یک تختخواب کاملا زیبا قرار میدهد.کلیه قطعات فلزی و مکانیز م ها ، یراق آلات ، لولا ها و قیچی ها ی بکار رقته در محصولات آراسوفا توسط جوش صنعتی co2 به یکدیگر متصل شده که در استهکام و افزایش طول عمر محصولات بسیار موثر است.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید ..!

(0) نظر

پارچه مبل آرا سوفا

شنبه بیست و دوم 4 1398

امروزه با محدود شدن فضای خانه ها در نوع وسایل منزل تغییراتی بوجود آمده است تا شما بتوانید از حداکثر فضای منزل خود استفاده کنید. مبل تختخواب شو یکی از بهترین وسایل برای منازلی است که کوچک هستند و شما می توانید از این مدل مبل ها در درون اتاق خواب خود استفاده کنید.

کاناپه ها و مبل تختخواب شو از انواع مبلمان های مناسبی هستند که به دلیل قابلیت تغییر در شکل و فرم شان در محیط های کوچک بسیار کاربردی می باشند این مدل مبل ها دارای اهرمی هستند که اگر باز شوند می توانید از آن ها به عنوان یک تختخواب نرم استفاده کنید.

انواع متنوع مدل مبلمان و کاناپه های تختخواب شو یک نفره و دو نفره با جنس فومی و بادی و اسفنجی در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به میزان بودجه و سلیقه خود مدل مبل زیبا تختخواب شو را برای منزل خود خریداری کنید.

قبل از خرید این مدل مبل ها باید به فضایی که می خواهید مبل را در آن قرار دهید توجه کنید بهتر است قبل از خرید مبل تختخواب شو آن را باز کنید و ابعاد مبل را با فضای مورد نظر خود بسنجید.قبل از خرید مبلمان های تختخواب شو حتما روی همه نقاط مبل بنشینید تا از راحت بودن و تعادل آن مطمئن شوید.

سطح رویی مبلمان های تختخواب شو باید از پوشش تشک و پارچه باشد تا موقع خواب شما به راحتی بتوانید از این مدل مبل به عنوان تخت خواب راحتی استفاده کنید.از خرید مبلمان ها و کاناپه های تختخواب شویی که در بخشی از آن ها برای تزیین از چوب استفاده شده است خودداری کنید.

منبع : mpeblog

(0) نظر

کلاف مبل یکی از مهمترین اجزای مبلمان

شنبه بیست و دوم 4 1398
کاناپه تختخواب شو (تخت شو) دو نفره همراه با نشیمن دو نفره مدل D22 آرا سوفا


D22 یک کاناپه تختخواب شو نفره با نشیمن سه نفره با ابعاد تشک 190×140 می باشد.

دسته های مبل تختخواب شو مدل D22 به گونه ای طراحی شده که قابلیت بیش از 8 حالت دراز کش و همچنین قرار گرفتن در وضعیت تخت خواب کامل را به راحتی فراهم می آورد . کلاف زیر کار این مدل از نوع فلز صنعتی سبک بوده که شبکه های توری فلزی به آن جوش شده و از فرورفتن تشک هنگام نشست و برخاست جلوگیری می کند . لازم به ذکر است که کلیه قطعات فلزی و مکانیز م ها ، یراق آلات ، لولا ها و قیچی ها ی بکار رقته در محصولات آراسوفا توسط جوش صنعتی co2 به یکدیگر متصل شده که در استهکام و افزایش طول عمر محصولات بسیار موثر است. دوعدد کوسن بزرگ همراه با پشتی متحرک و بزرگ حالت تخت شدن را برای استفاده در وضعیت یک کاناپه تختخواب شو دونفره فراهم می آورد . استفاده بهینه از فضای زیر نشیمن بعنوان کمد یا یک باکس مناسب بزرگ برای قرار دادن لوازم شخصی مانند پتو ، بالش و .... از دیگر مزایای کاناپه تختخواب شو مدل D22 می باشد.

مبل تختخواب شو مدل D22 دارای عرض تشک 140 و 160 می باشد . متریال تشک مورد استفاده در این مدل مبل تختخواب شو ازفوم یورتان با دانسیته بالا (تراکم بالا ) استفاده شده ،کاملا طبی و مقاوم است و برای تمامی افراد توصیه می شود .

منبع » blogofoto

(0) نظر

کفی مبل و تخت

شنبه بیست و دوم 4 1398

در انتخاب مبل کلاسیک دقت بیشتری به نوع چوب بکار رفته در اسکلت یا کلاف کار داشته باشید. زیرا کیفیت یک مبل کلاسیک به نوع چوب وکلاف کار بستگی دارد, اگر مبل کلاسیک شما از کلافی بی کیفیت ساخته شده باشد به مرورزمان مبل شما به صدا افتاده وباعث نارضایتی شما از خریدتان می شود.از آنجایی که درمبلمان کلاسیک قسمت اصلی و بدنه کار از چوب تهیه می شود کیفیت چوب به کار رفته بسیار مهم واساسی می باشد.چوبی که در اسکلت یک مبل به کار می رود اکثرا چوب درخت گردوست زیرا چوب محکمی است وحشرات چوب خوار کمتر آنرا می خورند,زیرا گردو چوب تلخی دارد.

به گزارش آسمونی ، اکثر تولیدکنندگان مبل در ایران از انواع چوب های نامبرده شده در زیر تولید مبلمان کلاسیک استفاده می کنند.اکثر این تولید کنندگان از چوبهای داخلی استفاده می کنند. البته به تازگی بسیاری از وارد کنندگان چوب ،چوب های راش را از مرز آذربایجان وارد ایران کرده ودر اختیار تولیدکنندگان بازار مبل قرار داده اند.در زیر تاحدودی به معرفی انواع چوب بکار رفته در صنعت مبلمان می پردازیم.

چوب روسی

واژه چوب روسی در بازار چوب ومبل ایران به هرنوع چوب سفید رنگ وارداتی از روسیه تلقی می شود,این چوب شامل گونه های کاملا متفاوت نراد,نوئل و کاج ها می شود.مجموعه ای دیگر از مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی ما علاوه بر چوب راش از چوب روسی می باشد.چوب روسی به دلیل اینکه فاقد مجاری صمغی می باشد, و به علت کم ترک بودن , سنباده خوری خوب , میخ و پیچ خورعالی , ازبهترین گزینه ها در صنعت مبلمان بخصوص تولید مبل کلاسیک محسوب می شود.

چوب راش

اکثر مبلمان خانگی از چوب راش ساخته می شوند,چوب راش دارای رنگ کرم مایل به قرمز است.راش چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن وتقریبا مقاوم در برابرحشرات و قارچ ها است.علاوه بر راش ایرانی , گونه ای از راش اخیرا از مرز آذربایجان وارد ایران شده ودر اختیار مبل سازان قرار گرفته است که به دلیل ابعاد ورطوبت مناسب تخته ها میزان ضایعات کمتری در فرایند تولید مبل دارد.

منبع

(0) نظر

معتبر ترین تولید کنندگان کشور

شنبه بیست و دوم 4 1398

مبل تختخوابشو B14   یکی از پرفروشترین و پرکاربردترین مدل های تولیدی این شرکت می باشد  با مکانیزم و لالوهای وارداتی از اروپا با نشیمن بزرگ و تختخواب عریض یک نفره عرض 107 سانتیمتر می باشد. در زیر مبل فضای بسیار بزرگ برای نگهداری پتو و بالش تعبیه شده است و مکانیزم تبدیل به تخت و مبل به راحتی و آسانی کار میکند. این کاناپه دارای ست و نیم ست نیز می باشدجنس کف و نشیمن از یورتان با بالاترین دانسیته میباشد که نشمین آن فرو نمیرود و طول عمر بسیار بالا همچون تشک های طبی دارد. از فلز سبک صنعتی به جای چوب در استراکچر مبل استفاده شده است که طول عمر بسیار بالا، مقاومت بسیار زیاد و قابلیت تعویض پارچه به دفعات را دارد.

منبع

(0) نظر

10 نکته طلایی هنگام خرید مبل تختخواب شو

شنبه بیست و دوم 4 1398

تختخواب تاشو و تخت کمجا و تخت خواب های کم جا برای منازل با اتاق های محدود در آپارتمان های کوچک ما ضروری و الزامی است. این تخت های تاشو و تخت کمجا برای استفاده هرسنی مناسب می باشد و تشک استفاده شده در این تخت ها مناسب و با قیمتی خوب و کیفیتی عالی در بازار یافت می شود.

تخت کمجا

با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای خانه ها فرهنگ استفاده بهینه از فضا نیز گسترش یافته است. یکی از این تکنولوژی های استفاده بهینه از فضا استفاده از تختخواب تاشو  می باشد. این تخت خواب تاشو از دو جک فشاری بهره می برد که وزن تخت خواب را جهت بلند کردن و خواباندن به مقدار بسیار کمی کاهش می دهد.

تختخواب تاشو

تختخواب تاشو تولید مبلینت دارای قیمتی مناسب و کاربری عالی می باشدتخت خواب تاشو تولیدی ما از جنس MDF و هایگلاس تولید می شوند. و به هیچ عنوان استفاده از نئوپان (ملامینه یا لترون) را به شما پیشنهاد نمیکنیم زیرا نئوپان دارای مقاومت کافی نبوده و به مرور زمان مشکل دار می شود اما MDF به دلیل مقاومت بالا و کیفیت عالی از این مشکل مبرا می باشد.


تخت کم جا یکنفره

از جمله مزایای مبل تختخوابشو زیبایی آن می باشد به طوریکه هنگامی که قصد استفاده از آن را ندارید به دلیل استفاده از روکش هایگلاس و MDF حالت دکوری مانند به خود میگیرد و فضای خانه را زیباتر می نماید. عمق این تخت خواب تاشو معمولا ?? سانتیمتر می باشد و می توانید از آن در فضای بین ستون ها یا کنج اتاق تان استفاده نمایید تا فضای بهینه شما را نیز حفظ نماید.

برای مشاهده مزایای بیشتر مبل به این سایت مراجعه کنید ..!

(0) نظر

کاناپه تخت شو B22

شنبه بیست و دوم 4 1398

احتمالاً برای شما نیز پیش آمده است که یک مبلمان لوکس و مدرن را از نزدیک و یا حتی در مجلات و صفحات اینترنتی مشاهده کرده باشید که سازنده آن را نمیشناختید.
با این حال، آشنایی با این برندها به دلیل زبان طراحی منحصر به فردی که در محصولات خود دارند، می‌تواند جالب توجه باشد. بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا ?? برند مبلمان برتر دنیا به شما معرفی کنیم.

قبل از مشاهده برند های برتر مبل به سایت خصوصی مبل سر بزنید ..!

Kartell Masters Chair

Kartell

کارتل یکی از تولیدکنندگان مطرح مبلمان دنیاست که در دهه‌های ?? و ?? میلادی با فلیپ استارک (Phillippe Starck)، طراح تأثیرگذار اروپایی برای تولید محصولات خود همکاری داشت.

این کمپانی ایتالیایی در سال ???? کار خود را با تولید لوازم جانبی خودرو آغاز کرد و در سال ???? به ساخت لوازم خانگی روی آورد. این شرکت توسط جولیو کاستلی و آنا کاستلی فریری تأسیس شد و هم‌اکنون نیز به تولید محصولات پلاستیکی مشغول است.

مبلمان Boca do Lobo

Boca do Lobo

هرچه در مورد طراحی مدرن و معاصر تاکنون به گوشتان خورده در مبلمان Boca do Lobo مشاهده خواهید کرد. محصولات این شرکت پیوندی میان طرح‌های گذشته با معیارهای طراحی معاصر هستند و یک تجربه منحصر به فرد را به کاربران خود القا می‌کند. Boca do Lobo یک شرکت پرتقالی است که در سال ???? میلادی در شهر پورتو تأسیس شد.

مبلمان B&B Italia

B&B Italia

B&B Italia یک شرکت مطرح ایتالیایی در زمینه تولید مبلمان مدرن است که در سال ???? توسط خانواده بسنلی (Busnelli) تأسیس شد. این شرکت علاوه بر محصولات چوبی، میز، دیوارهای دکوراتیو، کمد و لوازم جانبی، طیف گسترده‌ای از مبلمان فضای باز را نیز تولید می‌کند و ظرافت یکی از شاخصه‌های مهم محصولات آن به شمار می‌رود.

B&B Italia هر ساله بیش از ? درصد از فروش خود را در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌کند و در سال ???? میلادی یک کارخانه اختصاصی به ارزش ? میلیون یورو به‌منظور تولید فوم مورد نیاز برای محصولات خود تأسیس کرد.

مبلمان BRABBU

BRABBU

BRABBU به تولید طیف وسیعی از مبلمان، لوازم منزل، سیستم‌های نورپردازی، فرش و سایر محصولات جانبی دکوراتیو می‌پردازد. این برند در طراحی محصولات خود از طبیعت و دنیای واقعی الهام می‌گیرد، به‌گونه‌ای که در تمام جزئیات نظیر مواد، بافت، رنگ و طرح پارچه‌های مورد استفاده در آنها نشانه‌هایی از زندگی شهری و طبیعی دیده می‌شود.

مبلمان Alle

Alle

این مجموعه شاداب با نام “The Hybrid” توسط خوزه مارتون (Jose Marton) طراح برزیلی برای کمپانی Alle ساخته شده و تمام قطعات آن نیز از ماده متاکریلات تولید شده است. این ترکیب شیمیایی یکی از سخت‌ترین و محکم‌ترین پلیمرهای جهان با شفافیتی بالاتر از شیشه است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربات و عوامل جوی دارد.

مبلمان NUVIST

NUVIST

NUVIST یک استودیوی معماری و طراحی است که از سال ???? توسط طراحان ترک Emrah Cetinkaya و Kursad Sekercioglu در استانبول ترکیه تأسیس شده است. بهره‌گیری از فرم متفاوت و سطوح صیقلی یکی از ویژگی‌های شاخص محصولات برند NUVIST محسوب می‌شود.

(0) نظر

صندلی های تخت خوابشو

شنبه بیست و دوم 4 1398


کاناپه مبل تختخواب شو مدل b22
یکی ازمحصولات مبل 24 کاناپه تخت شو b22 می باشد که دارای نشیمن 3 تا 4 نفر با تخت دو نفره می باشد.
کاناپه تختخواب شو مدل b22 دارای تخت دو نفره و نشیمن چهار نفره و ابعاد تشک آن 140*190 است. درفضای زیر نشیمن یک باکس بزرگ به ابعاد 80 ×190 با پوشش MDF تعبیه شده که هم در حالت تخت و هم در حالت مبل می توان جهت قرار دادن لوازم شخصی مانند پتو ، بالش و ... استفاده نمود.
از جمله ویژگی های این مدل ، تشک طبی ، پارچه ضد لک ، تمیز شدن آسان سطح پارچه مبل ، حجم کم ، وزن سبک ( کلاف زیر کار با فلز صنعتی سبک ) ، راحتی حمل در هنگام جابجایی و سهولت در باز و بسته نموده مبل تختخواب شو می باشد.
مکانیزم و لولاها
مکانیزم و یراق آلات این محصول ساخت بهترین کارخانجات کشور ترکیه هستند که همزمان در ایران و سایر کشورهای اروپایی استفاده می شوند.
اتصال قطعات فلزی با استفاده از جوش صنعتی CO2 و آرگون است که باعث ایجاد استحکام بالا قطعات می شوند.
کلاف زیر کار این مبل تختخواب‌شو یک نفره از فلز صنعتی سبک استفاده شده است.
استفاده از فلز صنعتی باعث استحکام بالا محصول در کنار وزن پایین می شود.
جنس کفی

در کفی مبل و تخت این مبل تخت شو به جای تسمه کشی از توری مفتول فلزی (مش) برای جلو گیری از فرورفتن تشک استفاده شده است.

برای مشاهده ادامه مطلب روی اینجا کلیک کنید ...

(0) نظر

ویژگی‌های مبلمان کلاسیک

شنبه بیست و دوم 4 1398

مبل تختخواب شو چیست؟ شاید این سوالی باشد که همواره ذهن ما را به خود مشغول کرده باشد. مگه میشه یک مبل هم مبل باشه و هم تختخواب؟ جواب این سوال سادست، بله. مبل های تختخواب شو نسل جدید کاناپه های راحتی هستند که این امکان را فراهم میکنند که بتوان به عنوان تخت هم از آن ها استفاده کرد.

در ادامه شما را با این مبل های جذاب بیشتر آشنا میکنیم، پس با ما همراه باشید.

سرآغازی بر مبل های تختخواب شو

مبل‌های تختخواب شو  یا تخت خواب‌هایی که تا می‌شوند، هر دو برای خانه‌های کوچک بسیار کاربردی هستند.همچنین در خانه‌هایی است که اتاق میهمان ندارند.گاهی مهمانی ممکن است شب را در خانه شما بگذراند و نیاز به یک یا چند تخت اضافی داشته باشید.یا ممکن است دانشجو باشید و در سوییت کوچکی زندگی کنید که تنها یک اتاق دارد و شما مجبور باشید از آن یک اتاق به عنوان اتاق نشمین، اتاق خواب و اتاق کار یا مطالعه استفاده کنید.
مبل تختخواب شو یکی از بهترین گزینه‌ها برای حل چنین مساله‌هایی است.

مبل تختخواب شو چیست؟

همانطور که از نامش پیداست، مبل تختخواب شو به مبل هایی  می‌گویند که هم مبل است و هم تختخواب.اینکه این مبلمان اول مبل باشد یا تختخواب،  به نوع کاربرد شما ارتباط پیدا می کند. با توجه به کم شدن متراژ منازل در شهرهای بزرگ ، معمولا اتاق خواب ها برای موادر مختلف از جمله کار و استراحت ، طراحی می شوند.اگر خانه‌ای کوچک دارید که اتاق خواب آن فضایی است ،برای خوابیدن و کارکردن، بهتر است آن را به گونه‌ای طراحی کنید که در طول روز فضای کافی و مناسب برای به انجام رسانیدن کارهای روزمره‌تان هم داشته باشد. یکی از انتخاب‌های شما برای رسیدن به این فضای ایده‌آل، استفاده از مبل‌های تخت‌خواب‌شو است.

برای خرید مبل تختخواب شو به سایت full-design بروید .!

(0) نظر
X